phone

Hungary (+36)

70.70.84.474

Végre ismét terepduatlon OB a Pilisben. Nem voltam pályabejáráson, így sem a futó, sem a bringa pályát nem ismertem. Azt gondoltam, hogy a bemelegítésnél lesz időm, de probléma volt a bringámmal és egy fél órát szereltem a féket, míg jó lett.

Majd Mátéval bejártuk a futás és a bringa elejét. 3 nagy ellenfélről tudtam: Varga Tamás Ervin Országos Bajnokság 2.helyezett, Sipiczki Csaba Országos Bajnok, és Kovács Szabolcs U23-as Európa Bajnok. A végén kiderült, hogy volt akiről semmit nem tudtam, és őket is megelőzte.

A futásnál nem izgultam, igyekeztem tartalékolni, mert tudtam, hogy a bringán dől el minden. 45mp előnyöm volt az első depózáskor.

A bringa 5 körből állt, így tudott segíteni a feleségem, hogy mondja a különbségeket. Az első kör után közeledtek az üldözők, így a második kört kicsit megnyomtam, és sikerült megduplázni az előnyöm. A harmadik körtől kezdve nem kellett izgulnom, de igyekeztem tartani a tempót.

mester balint bajnok 1

A második depózást követően kb 3p előnyöm volt, de az volt a cél, hogy hasonló időt fussak, mint a második futókörben.

Jó és izgalmas verseny volt. Nagyon tettszett, hogy ilyen rövid körök voltak.

Amikor beérkeztem dopping vizsgálat volt, életemben először. Izgalmas volt, de nem kellemes.

Gratulálok Váradi Máté-nak az Országos Bajnokságon elért 2.helyért! Szuper szervezés és verseny volt! Kellemes meglepetés volt.

Idén találtam meg a Salomon cipők közül a legideálisabbat ehhez a szakághoz. Ez az XA Amphib.

A Nahrin és a Just termékek segítenek a regenerációban.

mester balint bajnok 3

Hitvallás

A sportolók, versenyzők számos sportágban tették le névjegyüket a hazai és a nemzetközi versenyeken. Nemcsak eredményeikkel, hanem hozzáállásukkal is példát mutatva.

Mindkét nem és minden korosztály aktívan részt vesz az X2S TEAM munkájában, akár hétvégi sportolók, akár világbajnokok.